У Дніпровському районі Запоріжжя буде красива зона відпочинку на обох берегах Дніпра

Про це повідомив мер Запоріжжя Володимир Буряк на своїй сторінці в “Фейсбуці”. Вже наступного року буде розпочата реконструкція території біля Правобережного пляжу та парку Енергетиків.

– Збережемо тут зелені насадження, облаштуємо пішохідні доріжки, систему поливу, сучасне зовнішнє освітлення. Наступний крок – реконструкція парку Енергетиків. Таким чином на правому березі Дніпра буде створено єдину сучасну зону відпочинку. На протилежному ж березі частиною єдиного оновленого комплексу стане площа Запорізька. Роботи з її реконструкції вже розпочалися та продовжуватимуться наступного року. Реконструюємо и? Міський палац дитячої та юнацької творчості з прилеглою територією, які знаходяться неподалік площі Запорізької, – зазначив Володимир Буряк.

За останні роки Запоріжжя дуже змінилося. Були реконструйовані проспект Маяковського в Вознесенівському районі, сквер Театральний в Олександрівському районі, Правобережний пляж у Дніпровському районі, парк Гагаріна в Комунарському районі, виконали першу чергу робіт у сквері 30-річчя визволення України в Заводському районі. Змінилися на краще парки Бочарова та Клімова в Шевченківському районі. Досить скоро запоріжці зможуть прогулятися и? ще одним реконструйованим сквером в Олександрівському районі, який більшість з нас традиційно називає сквером Піонерів.


Читайте також: До садочку без черг: в запорізьких дошкільних закладах тривають масштабні реконструкції