Тимчасову споруду без дозвільних документів прибрали в Шевченківському районі

У Запоріжжі за дорученням міського голови Володимира Буряка розпочали активну боротьбу із самовільно встановленими МАФами. Одну з таких споруд демонтували сьогодні у сквері Бочарова в Шевченківському районі. Невідомі встановили торговельний кіоск на території скверу потай, без будь-яких дозвільних документів. Протягом місяця спеціалісти інспекції з благоустрою намагалися встановити власника, на споруду неодноразово наклеювали попередження, але господар так і не з’явився. Тому на засіданні виконкому прийняли рішення прибрати МАФ.IMG_7647 IMG_7658

– Останнім часом на ім’я міського голови на інспекцію з благоустрою надходять багато скарг щодо незгоди зі встановленням тимчасових споруд. Це питання – на особистому контролі мера Володимира Буряка. Інспекція разом фахівцями районних адміністрацій проводить постійні рейди районами міста щодо виявлення незаконних споруд. За графіком по виявленим об’єктам будемо проводити демонтажі в усіх районах міста, – розповів начальник інспекції з благоустрою міськради Віталій Лисенко.

IMG_7667

IMG_7683Торговельну споруду демонтували краном, завантажили на лафет та вивезли на зберігання на базу “Запоріжелектротрансу”. Там вона перебуватиме, поки не знайдеться власник. Щоб забрати своє майно, йому доведеться сплатити вартість демонтажу та зберігання.

Читайте також: Мер Запоріжжя висловив свою позицію щодо майбутнього запорізького аеропорту