5 порад, які допоможуть комфортно перенести тривалу подорож літаком та почувати себе бадьоро

Подорож – завжди важлива подія, особливо якщо попереду – довгі години в літаку.  Задоволення чи незручності принесе тривалий переліт, залежить від того, як ви до нього підготуєтесь. «Запорозька Січ» підготувала рекомендації, які допоможуть  полегшити подорож.

Обирайте рейс з пересадкою

Просидіти більше 5 годин в літаку та залишатися після цього бадьорим та в гарному настрої дуже важко. Альтернативою може стати пересадка у будь-якому аеропорті. Безперечно, така подорож буде довшою, але дасть можливість перепочити. Крім того, вартість на квитки з пересадкою приблизно така ж, як і на прямі рейси, а інколи навіть дешевша. Навіть якщо проміжок між рейсами буде невеликим – ви зможете розім’ятися чи повноцінно відпочити в готельному номері. Ще один плюс – ви отримаєте дві подорожі в одній.

Вдягайте зручний одяг

Багато шарів одягу – запорука комфорту. За час польоту температура в салоні літака може значно змінюватися, тож краще бути готовим утеплитися, або зняти зайве. Що стосується взуття – воно повинно бути легким та зручним. Модельне взуття та високі підбори краще залишити для іншого приводу. Крім того, захопіть із собою  теплі шкарпетки.

Оберіть комфортне місце

Перед польотом ознайомтеся зі схемою розташування посадочних місць, щоб обрати для себе найзручніше. Сидіти біля вікна чи біля проходу – це справа смаку. Біля ілюмінатора більше шансів, що вас не турбуватимуть, крім того там буде гарний вид. Місця біля проходу дадуть змогу витягнути ноги та не переживати за сусідів, якщо вам захочеться прогулятись.

Подбайте про розваги на борту

Це можу бути плейлист з улюбленими треками, цікава книга або фільм. Не забудьте про навушники з шумозаглушенням та додатковий зарядний пристрій для ваших гаджетів. Якщо плануєте поспати, від галасливих сусідів та гулу літака врятують звичайні беруші.

Розслабтеся та зберігайте гарний настрій

Розглядайте ці кілька годин польоту  як час для себе. Займіться тим, на що завжди не вистачало часу. Налаштуйтеся на гарний настрій, приводьте почуття і думки до ладу, і години, проведені над землею, не здадуться вам марною тратою.

Читайте також: Мер Запоріжжя висловив свою позицію щодо майбутнього запорізького аеропорту