23 земельні ділянки, які Запорізька міська рада виділила для учасників АТО, були незаконно передані у власність фізичних осіб райдержадміністрацією та сільрадою

Нагадаємо, у Генеральному плані Запоріжжя передбачені земельні ділянки, які мають отримати бійці АТО та ООС, а також члени сімей загиблих. Відповідні ділянки було виділено в Шевченківському районі під час сесії міськради.

Зазначимо, що при розробці детальних планів виділення землі вся необхідна документація була представлена на розгляд представникам Держгеокадастру, жодних зауважень та протестів від цієї структури не було. Але в процесі оформлення землевпорядної документації з’ясувалось, що частина землі по вулиці Військбуд має землевідведення за рішенням Дружелюбівської сільської ради та Вільнянської райдержадміністрації, хоча вони знаходяться в межах міста Запоріжжя. Таким чином, їх було протиправно та з перевищенням повноважень передано у власність фізичним особам.

Як зазначили в департаменті правового забезпечення Запорізької міської ради, станом на сьогоднішній день, кількість таких земельних ділянок складає 23, загальною площею 71,3901 га.

Наразі з метою захисту прав та інтересів територіальної громади ведеться масштабна робота з повернення цих земель до міста Запоріжжя. В рамках роботи для формування доказової бази направлено запити до районних адміністрацій, селищних рад, нотаріальних контор, реєстраційних служб та безпосередньо до ГУ Держгеокадастру в Запорізькій області за отриманням інформації, копій рішень/розпоряджень, а також правовстановлюючих документів, на підставі яких відбувалася незаконна передача земельних ділянок.

?Зазначена досудова робота має на меті документальну підготовку та отримання повної інформації для ефективного та якісного звернення до суду.

Читайте також: Верховний Суд поставив крапку в справі щодо визначення управителів запорізьких багатоповерхівок