На вулиці Калібровій закінчують укладати асфальт між двома шляхопроводами

Працівники КП “ЕЛУАШ” вже виконали всі підготовчі роботи та завершують асфальтувати дорогу. Загалом тут оновлять 7 тис кв м проїжджої частини та замінять більше 700 кв метрів тротуарів.

На ділянці працює велика кількість спецтехніки.

Задіяно 24 одиниці техніки та 21 робітник. Ми виконуємо основну частину роботи. У нас залишиться приблизно 1500 м кв. Якщо погодні умови будуть сприятливі, незабаром ми закінчимо вкладання асфальтобетону, – розповіла начальниця дорожньо-експлуатаційної ділянки №7 КП “ЕЛУАШ” Ольга Рой.

Завершити роботи мають за кілька днів. Проте комунальники відзначають, що водіям вже зараз не терпиться випробувати нову дорогу, і вони заїжджають на проїжджу частину попри всі забороні знаки. Також замінити асфальт планують і на ділянці, що веде від шляхопроводу Каліброва-II в бік дамби. Про це повідомляється на сайті міськради.

Як писав сайт “Запорозька Січ”, в місті триває реалізація масштабної програми з реконструкції шляхопроводів. Вже відремонтований міст на проспекті Металургів. Завершені роботи на Калібровій-І. На фінішну пряму вийшла реконструкція Калібрової-ІІ. Ці мостові переходи потребували негайного ремонту, бо щодня через них проходить великий потік транспорту. На шляхопроводах виконали великий обсяг робіт – заармували та забетонували опори мостів, відновили зруйновані прольотні конструкції, замінили асфальтне покриття та облаштували нові тротуари.

Читайте також: На жвавій вулиці Запоріжжя встановили світлофор