Ремонт аварійного шляхопроводу на Калібровій фактично завершений

В Запоріжжі на вулиці Калібровій завершують ремонт другого шляхопроводу. Також між двома мостами на цій вулиці оновили дорожнє покриття.

Капітальна реконструкція шляхопроводу Каліброва-ІІ розпочалась в листопаді минулого року. Ця споруда знаходиться на вулиці, яка поєднує Шевченківський та Заводський райони. Щодня через ділянку проїжджає велика кількість транспорту. Міст знаходився в аварійному стані, відкладати його ремонт було неможливо.  Для того, аби якнайшвидше завершити реконструкцію, було перекрито рух транспорту.

Роботи на верхній частині шляхопроводу вже майже завершили, повідомляється на сайті мерії. Тут відновили монолітну плиту, деформаційні шви мосту. Також на проїжджій частині поклали нові трамвайні рейки, асфальт, плитку. Облаштували й зону для пішоходів – побудували новий тротуар та огорожу.

– Будівельні роботи у верхній частині шляхопроводу Каліброва-ІІ виконані у відповідності до затверджених проєктів. Тепер вони триватимуть лише у нижній частині шляхопроводу, але тут багато залежатиме від погоджень з залізницею та руху потягів, – зазначив заступник міського голови Володимир Волобуєв.

Крім цього відновили дві дороги, які сусідять зі шляхопроводом – ту, що сполучає два мости та дорогу за Калібровою-ІІ. Як писав сайт “Запорозька Січ”, дорожники КП “ЕЛУАШ”  замінили 7 тис кв м проїжджої частини та оновили тротуар.

– Міський голова Володимир Буряк поставив завдання відремонтувати дорогу між шляхопроводами. На сьогодні можна сказати, що воно виконане, – розповів Володимир Волобуєв.

Нагадаємо, реконструкція другого мостового переходу на Калібровій-ІІ здійснюється в рамках двох масштабних міських проєктів – ремонту шляхопроводів, та відновлення повноцінної роботи трамваю №12. Минулого року в Запоріжжі вже відновили два моста – на проспекті Металургів та Каліброву-І. Крім того, КП “Запоріжелектротранс” відремонтував ділянку трамвайного полотна від вул. 8 Березня до кільця біля школи №52. В планах на наступний рік – покласти нові рейки для реверсивного руху трамваю від школи до Калібрової-ІІ, і таким чином повноцінно запустити трамвай № 12.

Читайте також:  Запоріжці оцінили переваги нового маршруту в аеропорт