Правоохоронці затримали мешканців Запоріжжя, які представлялись посадовими особами та просили гроші на армію.

Двоє мешканців Запоріжжя телефонували підприємцям Івано-Франківської області та просили гроші на допомогу військовим. Шахраїв затримали. Про це у Фейсбуці повідомила Запорізька обласна прокуратура.

“За процесуального керівництва прокурорів Дніпровської окружної прокуратури м. Запоріжжя викрито 2-х мешканців м. Запоріжжя, причетних до вчинення шахрайства з отримання фінансової допомоги армії, вчиненого у період дії воєнного стану в Україні (ч. 3 ст. 190 КК України)”, – йдеться у дописі.

За даними слідства, особи телефонували підприємцям Івано-Франківської області та, представляючись помічником заступника місцевого губернатора, пропонували надати допомогу ЗСУ та переказати кошти на банківську картку. Зняту з рахунку готівку у розмірі понад 64 тис. грн шахраї поділили між собою.

Слідство триває, встановлюються інші причетні до злочину особи, коло потерпілих, та точна сума грошових переказів, отримана у вказаний спосіб.

Заходи з викриття здійснено прокуратурою спільно з співробітниками Управління СБУ в Запорізькій області та слідчими Запорізького районного управління поліції Головного управління Нацполіції в Запорізькій області.