​​У Запоріжжі СБУ затримала дезертира, який у 2014 році зрадив присязі та перейшов на бік ворога.

Співробітники Служби безпеки України затримали у Запоріжжі колишнього військовослужбовця-контрактника однієї з військових частин ЗСУ. Він у 2014 році зрадив присязі  та перейшов на бік ворога.

Мешканець Запорізької області з 2013 року проходив службу  в одній із військових частин в АР Крим. На початку російської агресії на півострові  матрос–контрактник не виконав наказ керівництва та не прибув у розташування військової частини на материкову Україну. Натомість погодився нести службу у лавах зс рф.

Швидко розчарувавшись у «кращих» умовах та перспективах служби у «другій армії світу», він звільнився та деякий час перебував на території тимчасово анексованої АР Крим. Згодом він переїхав до України, де переховувався від правоохоронних органів. Оперативники спецслужби встановили місцезнаходження дезертира та затримали його в одному із селищ Запорізької області.На виконання ухвали суду про дозвіл на затримання з метою приводу у  межах кримінального провадження затриманого, передано співробітникам поліції.

Заходи із викриття та затримання зловмисника проводили співробітники СБУ а Запорізькій області.