На Набережній магістралі кількість аварій зменшилася вдвічі

Близько двох місяців на Набережній магістралі працюють патрулі поліції зі спеціальним приладом вимірювання швидкості TruCAM. За цей час на цьому автошляху сталося 4 ДТП, в яких постраждали двоє людей. Причиною аварій були порушення правил дорожнього руху пішоходами та недотримання безпечної дистанції водіями.

Якщо порівняти з аналогічним періодом минулого року, то кількість ДТП зменшилася. У 2018 році на цьому автошляху сталося 8 аварій, в яких постраждало 10 людей та 4 загинуло. Причинами більшості автопригод було перевищення швидкості, повідомляє прес-служба патрульної поліції Запорізької області.

Як писав сайт «Запорозька Січ», міська влада разом з патрульною поліцією взялися за вирішення проблеми високої аварійності на дорогах. На аварійно небезпечних ділянках почали фіксувати перевищення швидкості за допомогою спеціальних пристроїв TruCAM. Цей лазерний прилад виявляє перевищення швидкості конкретного автомобіля до 1200 м.

У Запоріжжі патрулі з лазерним радаром постійно працюють по вулиці Ігоря Сікорського та Набережній магістралі. Для водіїв на дорогах встановлені знаки, які попереджають про відеофіксацію.

Які штрафи загрожують запоріжцям за перевищення швидкості, читайте тут.

Нагадаємо, затори на дорогах Запоріжжя будуть відображатися на смартфонах.