У Запоріжжі вже багато років проводять конкурс-виставку фотографій з нагоди Дня довкілля

Фотовиставка-конкурс «Іншої землі у нас не буде, нам треба нашу зберегти» заснована Запорізькою міською радою, управлінням з питань екологічної безпеки міської ради, Запорізькою обласною організацією Національної спілки фотохудожників України та асоціацією «Екологічна освіта». Цього року виставка – ювілейна, проводилася вона вже вдвадцяте.

Як розповіли в управлінні з питань екологічної безпеки міської ради, метою фотовиставки-конкурсу є привернення уваги громадськості до історико-культурної та природної спадщини Запоріжжя і його сучасного стану. Сприяння виявленню в нашому місті унікальних і неповторних пам’яток та об’єктів природи, творінь людських рук, які притаманні запорізькій землі. А також підвищення екологічної свідомості населення, позитивного впливу на світогляд містян щодо взаємин із природним середовищем, залучення фотомитців до пропаганди екологічних знань засобами фотографії.

До участі у фотоконкурсі були запрошені всі охочі: учні та студенти, громадські та професійні об’єднання, мешканці та гості міста.

Умови фотоконкурсу не обмежували авторів у виборі сюжетів. Це і тема благоустрою та ландшафтного дизайну міста, співпраця і конфлікт людини з природою.20210517153409_SHER86341

Нарешті підбито підсумки фотовиставки до Дня довкілля. Фотомитці, які посіли призові місця у тематичних номінаціях, а також переможці конкурсу «Симпатії глядачів виставки»  відзначені грамотами, дипломами та подарунками.

Отже, переможцями визначені:

У номінації «Любий серцю рідний край»

I місце: Деркач Ганна

II місце: Кошеленко Валерій

III місце: Корнус Тетяна

Симпатії глядачів: Тодоров Павло; Ткачев Віталій; Толмачев Олексій.

У номінації «Краса і біль землі моєї»

I місце: Петрашина Аліна

II місце: Люта Тетяна

III місце: Кадурін Віктор

Симпатії глядачів: Циткін Михайло; Гоєв Леонід; Борисенко Юлія.

У номінації «Казкове диво зеленого світу»

I місце: Максимов Олександр

II місце: Лещенко Геннадій

III місце: Гірник Ігор

Симпатії глядачів: Лагур Олег; Забуга Олексій; Волков Анатолій.

Читайте також: Куди в Запоріжжі можна здати батарейки