З міського бюджету сьогодні мають виділити близько 10 млн грн. на співфінансування спеціалізованих закладів для хворих на туберкульоз

На сесії міської ради, яка сьогодні проходить у міськраді, мер Запоріжжя Володимир Буряк наголосив на тому, що в умовах епідемії коронавірусу на території України, не можна забувати про проблему поширення туберкульозу. Міський голова наполягає на тому, що закривати їх, особливо в нинішніх умовах не можна.

– На сьогоднішній день ми маємо прийняти рішення щодо фінансування цих установ, які розташовані на території міста, – зауважив Володимир Буряк.

Як писав сайт “Запорозька Січ”, на минулій сесії міськради депутати направили звернення до Президента та уряду стосовно недопущення закриття протитуберкульозних диспансерів у Запоріжжі. Також місто неодноразово пропонувало свою фінансову допомогу обласній владі для збереження штату лікарів-фтизіатрів.

На сьогоднішній сесії міський бюджет надасть на умовах співфінансування 10 мільйонів гривень на функціонування туберкульозних диспансерів.

Нагадаємо, у Запоріжжі виявили чотирьох хворих на коронавірус. Діагноз підтвердили завдяки новим тестам, які місто отримало вчора. Усі хворі повернулись з-закордону, зараз вони ізольовані та проходять лікування. Медики виявляють тих, з ким пацієнти могли контактувати.

Як писав сайт “Запорозька Січ” на боротьбу з коронавірусом з міського бюджету виділять 100 млн грн.

Читайте також: Запорізький депутат ініціював об’єднання депутатських фондів для допомоги міським лікарням