З міського бюджету планують виділити понад 575 тисяч грн

На початку року в Запоріжжі презентували мобільну лабораторію моніторингу довкілля, яка повинна була  досліджувати стан атмосферного повітря, води та ґрунту в нашому місті. Але працювати вона так і не почала через відсутність коштів на забезпечення її роботи. Це питання вже неодноразово піднімав міський голова Запоріжжя Володимир Буряк. Зокрема, під час наради, присвяченій результатам реалізації Меморандуму, підписаного між міськрадою та запорізькими промисловими підприємствами. Розглядалися різні варіанти вирішення цього питання, але проблема в тому, що лабраторія не належить місту.

За дорученням Володимира Буряка було розроблено проект рішення, відповідно до якого з міського бюджету будуть виділені гроші на роботу лабораторії на колесах. Цей проект буде розглянутий на найближчій сесії міськради, яка відбудеться у вересні, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

Нагадаємо, вартість еколабораторії склала понад 11 млн грн. Половина цієї суми була виділена з бюджету міста, а другу частину профінансували з обласного бюджету. Лабораторія на колесах працюватиме в складі Запорізького обласного лабораторного центру. Її планують використовувати під час планових та позапланових перевірок.

Читайте також: Коли відкриють рух транспорту на проспекті Металургів в Запоріжжі та греблі “Дніпрогес”.