Вийшла в світ книга Валентини Михайлової «І майорить над ними Прапор… Поклик честі офіцерів-запоріжців»

Сьогодні у малому залі Запорізької міськради відбулася презентація книги. До видання «І майорить над ними Прапор… Поклик честі офіцерів-запоріжців» увійшли неймовірні історії запорізьких бойових офіцерів. Книга складається з 21 портрету-нарису.

Унікальна для Запорізького краю книга вийшла в світ завдяки підтримці міського голови. Кошти на її видання виділили з міського бюджету.

– Ця книга відображає сучасну історію України та Запоріжжя. Хочу подякувати справжнім українським офіцерам. Не тільки героям книги, а й усім, хто захищає Україну, зробив і робить все можливе, щоб ми жили у мирному місті, допомагаючи нашій армії, Національній гвардії України, – сказав Володимир Буряк на презентації книги.

Видання стало не першим, яке Валентина Михайлова присвятила запорізьким героям. У 2016 році вона написала книгу «З Україною в серці» про подвиги земляків у зоні бойових дій, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

– Чекала на цю подію два роки. Офіцери – це серце, ядро української армії. Коли писала попередню книгу «З Україною в серці» пересвідчилася, як рядові бійці цінують своїх офіцерів. Саме тоді у мене з’явилася думка написати цю книгу, – наголосила Валентина Михайлова.

На своїй офіційній сторінці у Фейсбуці Володимир Буряк повідомив, що книга буде поширюватися безкоштовно, щоб якомога більше запоріжців змогли її прочитати.