Відсьогодні пільговий проїзд у Запоріжжі тимчасово відмінено

Громадський транспорт в Запоріжжі працює в звичайному режимі – перевозить не більше 10 пасажирів в салоні. А ось пільгові категорії громадян відтепер мусять платити за проїзд. Рішення про тимчасове скасування безкоштовного проїзду для пільгових категорій населення було прийняте в п’ятницю, і сьогодні вже почало діяти. Про це повідомив мер Запоріжжя Володимир Буряк на своїй сторінці у “Фейсбуці”.

Також міський голова доручив вирішити питання з підвезенням медиків на роботу. Ці люди зараз опинились на передовій у боротьбі з новим коронавірусом, тож повинні мати не лише засоби захисту, а й можливість без проблем доїхати на роботу. Таке ж право мають і працівники підприємств міста. Спецрейси для них мають організувати керівники заводів. Для працівників комунальних підприємств теж організують транспорт.

Крім того, Володимир Буряк закликав запоріжців, які прибули з-закордону, а також спілкувалися з тими, хто нещодавно приїхав з країн, де вирує коронавірус, попереджати про це, коли викликають «швидку». Це дасть можливість бригаді захистити себе та не дозволити коронавірусу розповсюджуватись, а медиків не доведеться відправляти  на карантин.

Міський голова наголосив, що карантин – це не канікули, а вимушений захід обмеження. Тож не варто нехтувати правилами його проведення та гуляти містом, наражаючи на небезпеку себе та інших. Піклуйтесь про своє здоров’я та залишайтеся вдома.

Нагадаємо, всю офіційну інформацію стосовно перебігу карантину, кількості хворих та підозрна коронавірус, а також дій міської влади щодо протидії поширенню коронавірусної інфекції запоріжці можуть дізнатись з Telegram-каналу COVID-19.ЗАПОРІЖЖЯ.

Читайте також: У Запоріжжі літнім та маломобільним мешканцям доставлятимуть продуктові набори