Гороскоп на 23 – 29 березня для усіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Не слід поспішати з новими проєктами, не завершивши попередні справи. Важливо не спізнюватися, особливо – на роботу. Можна будувати плани на найближче майбутнє – чим вони будуть докладнішими, тим краще.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Удача готова вам посміхнутися. Саме зараз ви зможете намітити нові рубежі, розробити перспективні плани, знайти нових надійних партнерів. Але не можна сліпо додержуватися своїх бажань, вони можуть завести вас у глухий кут.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Вам знадобляться терпіння та віра в успіх, незважаючи на можливі тимчасові складнощі. Упоратися із цим завданням буде дуже непросто. Однак можете не сумніватися, у вас усе вийде!

РАК (22.06-23.07). Вам слід приступити до своїх професійних обов’язків одразу на повну силу, немає часу на розгойдування. Зараз вдасться багато чого зробити, можливе навіть втілення в життя ряду давніх задумів.

ЛЕВ (24.07-23.08). Нові ідеї треба ретельно проаналізувати, звернути увагу на недоліки та усунути їх, і лише після цього почати втілювати їх у життя. Тиждень буде вкрай насиченим.

ДІВА (24.08-23.09). Просто зобов’язана підвищитися ваша впевненість у собі. Можлива несподівана зміна місця проживання або роботи. А от зі спілкуванням можуть виникнути проблеми, особливо якщо ви будете занадто критичні.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Постарайтеся бути конкретнішими у своїх мріях і бажаннях. Будьте морально готові до можливих змін. Причому не тільки в планах, але й в самій долі. І не бійтеся складнощів. Безкоштовний сир буває тільки в мишоловці.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Ви зможете розслабитися й отримати задоволення. Усе буде складатися саме так, як ви хочете – і в коханні, і в справах. Складнощі закінчаться самі собою. Ви дістанете солідний прибуток. Вам не доведеться більше підлаштовуватися під інших.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Вам слід зосередитися на робочих справах, які розраховані на перспективу. Ви будете стрімко просуватися кар’єрними сходами. Метушливий, але прибутковий час.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Ви зараз можете здійснити практично всі свої задуми у сфері бізнесу. Боріться зі зневірою, і ваші зусилля будуть нагороджені. Але не довіряйте аферистам. Випадок, що представляється щасливим, може виявитися лише звабною принадою.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). У всьому знайте міру й розумність. Особливо в їжі й розвагах. Зараз ви залучаєте до себе людей активністю та відкритістю. Однак чи не занадто ви розпорошуєтеся? На вас чекає купа справ, пов’язаних з вашої роботою.

РИБИ (20.02-20.03). Тиждень підходить для аналізу ситуації й вибору шляхів подальшого розвитку. І це стосується як ділового життя, так і особистого. Подумайте про додаткове джерело доходу. Не намагайтеся брати участь в усьому і використовувати всі можливості одразу.