З початку червня із встановленням сонячної погоди, у місті стартувала програма з ремонту внутрішньоквартальних доріг. 9 червня під час укладання асфальтобетону на вулиці Тенісна, 4 у Заводському районі та на проспекті Моторобудівників,32 у Шевченківському районі за ходом реалізації програми безпосередньо на місці виконання робіт спостерігав міський голова Володимир Буряк.

– Завдання стоїть одне – привести двори міста до ладу, – зазначив міський голова Володимир Буряк. – Сьогодні я впевнився у тому, що виконання середніх ремонтів внутрішньоквартальних доріг йде із додержанням технології. Але вважаю вкрай необхідним відновити асфальтобетонне покриття на прибудинкових відмостках, що виконують важливу функцію гідроізоляції фундаментів будинків. Важливо також, щоб каналізаційні люки, що з часом значно просіли, були підняті до відповідного рівня. З цього приводу я вже дав  відповідне доручення підрядникам, – сказав міський голова під час перевірки виконання робіт. Всього ж у Заводському районі будуть відновлені дороги на 15 вулицях.

Загалом бюджет міської програми з ремонту внутрішньоквартальних доріг становить 27 мільйони гривень. Нову асфальтобетонну одежину отримають дороги понад 120 вулиць міста, – додав очільник міста.

Як зауважив керівник КП «ЕЛУАШ» Олександр Клімов, одного з головних підрядників, переважна більшість внутрішньоквартальніх доріг міста не ремонтувалися 30, а в деяких випадках і 40 років.

–  Владою було прийнято рішення відмовитися від ямкового ремонту, а застосувати середній вид ремонту доріг, що дає змогу кардинально поліпшити якість ремонту. Крім того, будуть відновлені старі або встановленні нові бордюри. Загалом цього року новий асфальтобетон буде укладений на 140 тисяч квадратних метрів внутрішньоквартальних доріг, – зазначив Олександр Клімов. – Роботи планується виконати протягом літа. Особливістю реалізації програму цього року є те, що перелік вулиць складали райадміністрації разом із представниками депутатського корпусу, КП «Основание», представниками МЧС, міліції, швидкої допомоги та за зверненнями запоріжців. Райадміністрації проводили й тендери. Вартість квадратного метра середнього ремонту склала 217 гривень.

Володимир ГЕРАСІН,

Фото Марини БОТНАРЕВОЇ