Чоловік керував автівкою в стані наркотичного сп’яніння

У Запоріжжі інспектори патрульної поліції виявляють порушників за допомогою приладу TruCam. Цей лазерний прилад встановлює перевищення швидкості конкретного автомобіля до 1200 м. За допомогою радару патрульні виявили автомобіль «Мітсубісі», який перевищив швидкість та подали водієві сигнал зупинки. Але керманич додав швидкості та поїхав далі. Правоохоронцям все ж вдалося зупинити машину.

Водій вів себе дивно. Патрульні помітили, що він був під дією наркотичного засобу та запропонували чоловікові пройти огляд в медичному закладі. Але той відмовився та знову поїхав, ледве не сбивши поліцейського. До речі, під час цієї пригоди в салоні автівки знаходилася маленька дитина, яка сиділа на передньому пасажирському сидінні.

Порушника зупинили шляхом блокування машини. Йому виписали три протоколи, повідомляє прес-служба патрульної поліції Запорізької області.

Зазначимо, в Запоріжжі з ініціативи міської влади та патрульної поліції  на аварійно небезпечних ділянках фіксують порушення за допомогою спеціальних пристроїв TruCAM.

Патрулі з лазерним радаром постійно працюють по вулиці Ігоря Сікорського та Набережній магістралі. Для водіїв на дорогах встановлені знаки, які попереджають про відеофіксацію. Застосування радару вже дає результати.

Які штрафи загрожують запоріжцям за перевищення швидкості, можна дізнатися тут.

Нагадаємо, в Запорізькій області в аварії загинула людина.

Читайте також: У Запоріжжі встановили нові камери відеоспостереження.