Підпільний бордель, викритий поліцейськими у Вознесенівському районі Запоріжжя, надавав цілодобові послуги всім охочим. У незаконному бізнесі було задіяно близько 15 «жриць кохання».

За даними офіційного сайту ГУ Нацполіції Запорізької області, у звичайному, на перший погляд, триповерховому приватному будинку цілодобово в кілька «змін» повії надавали клієнтам послуги інтимного характеру. Фахівці відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, провели обшуки, при яких виявили факти звідництва та утримання місць розпусти в Вознесенівському районі Запоріжжя. Під час обшуку помешкання поліція виявила телефони, на які надходили дзвінки клієнтів, гроші, іграшки сексуального характеру, різні рекламні листівки і візитки повій. Стосовно «жриць кохання» було складено адмінпротоколи за ст. 181-1 (заняття проституцією) КУпАП.

Також задокументовано факт звідництва з боку громадянина, який займався доставкою клієнтів до вищевказаного борделю. За це чоловік отримував по 100 гривень за кожного клієнта, якого він підшукував особисто. Останнього буде притягнуто до кримінальної відповідальності за ч. 2 ст. 302 КК України (створення або утримання місць розпусти або звідництво). Санкція статті передбачає обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.

Зараз поліція встановлює організаторів борделю, яким загрожує кримінальна відповідальність за ст. 303 КК України (сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією), що передбачає до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Євген ПАНТЕЛЕЄВ