У головному парку Космічного мікрорайону кипить робота

В парку Гагаріна, який розташований у Комунарському районі, відновилися будівельні роботи. На території будується сучасний дитячий майданчик. Наразі бетонується основа для укладання на ньому травмобезпечного покриття.  Найближчим часом планують провести озеленення на площі більше 2 тис. кв. м, завершити обладнання зовнішнього освітлення, встановити частину урн та лавочок.

парк

Сьогодні міський голова Володимир Буряк проконтролював хід реконструкції.

– Роботи розбиті на кілька черг. Влітку маємо завершити перший та другий етапи. Потім, у залежності від можливостей міського бюджету, будемо формувати подальші плани, – розповів Володимир Буряк.

Нагадаємо, у 2016 році міська влада прийняла рішення про реконструкцію парку Гагаріна. Роботи були розраховані на декілька років та розбиті на черги.

На сьогодні в парку облаштовано понад 14 тис. кв. м пішохідних доріжок, встановлено кілька тисяч метрів бордюрів, 35 опор зовнішнього освітлення, лавочки, урни та інше.

Під час наради Володимир Буряк доручив змінити проект розміщення опор та світильників у парку, враховуючи новий дитячий майданчик,  а також додати до проекту реконструкцію площі перед входом у парк, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

Читайте також: У Запоріжжі реконструкція проспекту Маяковського вийшла на фінішну пряму