За дотриманням карантинних обмежень у місті слідкуватимуть більш ретельно

Як писав сайт “Запорозька Січ”, в країні продовжили дію адаптивного карантину до 31 липня. При цьому за тим, як мешканці Запоріжжя дотримуються встановлених обмежень, слідкуватимуть пильніше. Зокрема відновлять рейди мобільні групи, які працювали  в усіх районах міста. Про це повідомляється на сайті міськради.

Радник міського голови Валерій Еделєв розповів, що підприємці міста отримали листи від міського голови з вимогою посилити контроль за дотриманням вимог карантину у своїх магазинах.

– Скільки ще буде тривати карантин, залежить від кожного з нас. Сьогодні вже комісія працює на ринках, у разі виявлення порушень вони будуть закриватися, а винні – сплачуватимуть великі штрафи.  Давайте не забувати носити маски, тримати соціальну дистанцію і користуватися засобами дезінфекції, – закликав Валерій Еделєв.

Нагадаємо, попри послаблення карантину, для запоріжців обов’язковими залишаються масковий режим у громадських будівлях, магазинах, транспорті. Також заборонено виходити на вулицю без документів, що посвідчують особу, діє заборона на самовільне залишення місць обсервації та самоізоляції, роботу оздоровчих закладів та літній таборів для дітей, перевезення пасажирів у громадському транспорті у кількості більше, ніж є в наявності місць для сидіння.

Більше того, щоб розвантажити міський транспорт у години пік, рекомендується змінити графік роботи деяких установ. Так,  органам виконавчої влади, іншим державним органам, органам місцевого самоврядування на період дії карантину пропонують починати працювати з 8:00, а центрам надання адмінпослуг, соціальним установам, органам Пенсійного фонду України – з 10:00.

Читайте також: Куди і за якими правилами можуть подорожувати запоріжці – інтерактивна мапа