У Дніпровському районі з’явиться новий майданчик для малечі, а також наведуть лад на вже існуючих

Таке завдання поставив міський голова Запоріжжя Володимир Буряк перед керівництвом Дніпровської райадміністрації.

Сьогодні під час особистого прийому до мера звернулися мешканці вулиці Трансформаторників з проханням побудувати новий дитячий майданчик на місці старого, який раніше облаштував місцевий мешканець, але потім розібрав його. Люди самостійно зверталися до райадміністрації з цього приводу, але на їх прохання реакції не було. Зі своєю проблемою вони прийшли до міського голови.

Мер доручив керівництву Дніпровської райадміністрації взяти це питання на особистий контроль.

– У понеділок надайте мені пропозиції щодо облаштування майданчика в цьому районі. Крім того, потрібно відремонтувати всі майданчики, які знаходяться поруч та навести на них лад, в тому числі, знищити амброзію, – сказав Володимир Буряк.

Традиційно запоріжці звернулися до міського голови з питаннями ЖКГ. Мешканка будинку по вулиці Шкільній, 22  попросила Володимира Буряка вирішити проблему протікаючого даху над двома під’їздами.

– Я даю завдання управителям та департаменту зробити вирубку, виявити повітряні пробки в шарах руберойду та надати мені результати в четвер. Після того знайти кошти та не пізніше 15 вересня виконати капітальний ремонт покрівлі, – зазначив Володимир Буряк.

Разом з тим, міський голова закликав мешканців цієї багатоповерхівки погасити борг за обслуговування будинку, який наразі складає 52 тис. грн, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

Нагадаємо, в Запоріжжі після реконструкції відкриється сучасна амбулаторія.

Читайте також: У Заводському районі Запоріжжя знищують амброзію.