Парк динозаврів відкриють у Центральному парку “Дубовий гай”

Вже 2 квітня у Запоріжжі відкриють унікальну розважальну локацію – виставку динозаврів. “Запорозька Січ” дізналась, чим дивуватимуть запоріжців в унікальному парку.

Виставка є спільним проєктом засновників “Парку динозаврів Буковель” та “Attractions factory” (Бердянськ). На території “Дубового гаю” відвідувачів зустрічатимуть понад 30 інтерактивних роботизованих динозаврів, які гарчать, рухаються і навіть дихають. Запоріжці зможуть повністю зануритися в світ Юрського періоду – покататись на динозаврі або розкопати скелет доісторичної тварини, чи спостерігати за появою з яйця маленького динозавра.

Як розповіли організатори, колекція виставки унікальна. Її ексклюзивність – в різновидах динозаврів, а також їхній кольоровій гамі. Вони виготовлені за індивідуальними проектами українських та китайських інженерів. Окрім цього, вони відрізнятимуться від тих, які вже є в інших парках в Україні, своїм дизайном та кольорами.

Також вже влітку подібна локація відкриється і в Бердянську. Тут організатори планують побудувати єдиний в Україні парк у стилі військової бази з лабораторією де вирощують динозаврів та скелетами доісторичних істот.

Читайте також: У зоопарку Запорізької області показали забавки капуцина