Через карантин цьогорічну “Школу гідів” проведуть в онлайн-форматі

У Запоріжжі планують розвивати онлайн-туризм. Про це під час онлайн-зустрічі “Туризм під час і після карантину” розповіла начальниця управління туризму департаменту культури і туризму міськради Катерина Сiмонова. Вона відзначила, що навіть якщо карантин дійсно закінчиться наприкінці квітня, то до кінця року люди не будуть подорожувати, лише відвідуватимуть свої близьких.

–  Ми повинні бути до цього готові. Наприклад, у нас повинен був стартувати проект “Школа гідів”, і, звичайно, я розумію, що ми повинні реалізовувати його в онлайн-версії. Це повинні бути YouTube-лекції, майстер-класи, онлайн-семінари, – розповіла Катерина Сімонова.

Директор AIR Academy В’ячеслав Полиновський зазначив, що враховуючи можливе продовження карантину більшість гідів почнуть опановувати онлайн-формат проведення екскурсій, та монетизуватимуть його.

– Такий формат треба обов’язково використовувати. Тим більше, що платформа “YouTube” дуже високо цінує навчальний контент, а також дає дуже зручні інструменти для проведення онлайн-трансляцій, для анонсів прем’єри. Школа гідів в онлайні – це просто ТОП. Я готовий підтримати цей проект і допомогти вам в його реалізації, – зазначив В’ячеслав Полиновський.

Також навчальні проєкти для розвитку онлайн-туризму планується запустити й на базі Державного агентства з розвитку туризму. Громади та міста навчатимуть практичних речей – як втілювати свої ідеї в плани.

Читайте також: Запоріжцям пропонують мандрувати Україною онлайн