У Шевченківському районі Запоріжжя відбулося урочисте відкриття першого в місті офісу Служби пробації. У церемонії відкриття взяли учсать представники місцевих відділу поліції, прокуратури №1, райвійськкомісаріату та райадміністрації.

Відкриваючи захід начальник сектору кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Запорізькій області Юлія Капленко зазначила, що Шевченківський район є найбільшим в місті Запоріжжя, у зв’язку з чим і офіс пробації в цьому районі стане флагманом в напрямку пробаційного впливу на засуджених осіб. Також до серпня 2016 року планується відкриття ще п’яти офісів пробації в різних районах міста Запоріжжя.

Начальник управління ДПтС України в Запорізькій області полковник внутрішньої служби Денис Голоборотько щиро привітав присутніх з відкриттям офісу. Перерізавши червону стрічку, Денис Євгенович та Юлія Олександрівна запросили учасників заходу оглянути нові приміщення, які створюють належні умови праці співробітників Шевченківського відділу кримінально-виконавчої інспекції. Тут працюватимуть 17 кваліфікованих працівників з різним стажем роботи. Ряди інспекції поповнили молоді спеціалісти – психологи та фахівці (з соціальної роботи із суб’єктами пробації). Працівники Шевченківського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції виконують покарання та допомагають у виправленні та ресоціалізації 351 особі, з яких 9 неповнолітніх.

Для довідки: з серпня 2015 року вступив в дію Закон України «Про пробацію», згідно з яким реформується кримінально-виконавча інспекція та створюється на її базі служба пробації. Особливістю роботи новоутвореної служби є нагляд та соціально-виховна робота з засудженими без позбавлення волі та адаптація в суспільство за допомогою надання соціальних послуг зацікавленими службами.