У Запоріжжі провели 26-і міжнародні змагання «Кубок Хортиці»

Традиційним місцем проведення чемпіонату була Набережна магістраль. У суботу та неділю під час змаганнь там було перекрито рух транспорту.

-У Запоріжжі одна з кращих трас в Україні для проведення чемпіонату з триатлону, – підкреслив директор департаменту спорту, сім’ї та молоді Запорізької міськради Павло Бланк. – Для нашого міста дуже почесно приймати такі змагання.

три2

У «Кубкі Хортиці» взяли участь близько 1500 професійних спортсменів та любителів.

У перший день чемпіонату, в суботу, змагалися професіонали та аматори. Юнаки і кадети пропливли дистанцію у 300 м, 8 км проїхали на велосипедах та 2 км пробігли. Професіонали подолали довшу дистанцію – 750 м пропливли, 20 км проїхали на велосипедах і 5 км пробігли. Аматори змагалися на такій же дистанції, як і професіонали.

три1

У неділю змагання відбулися вже в іншому форматі. Це була дитяча ліга з триатлону. Вік спортсменів був від 7 років. Вони змагалися у трьох вікових групах.

три

Наймолодшим дітям довелося проплисти 100 м та 500 пробігти. Середній віковій групі – 200 м проплисти та 1 км пробігти, а найстаршим –  200 м проплисти, 4 км прохати на велосипеді та 1 км пробігти. Після чого відбувся чемпіонат України з командної гонки.

-Для Запоріжжя та всієї України ці змагання мають велике значення, – розповів віце-президент запорізької федерації біатлону Сергій Дрозд. – Це найбільш історичний старт. Його проводять у 26-й раз. Ці змагання присвячені пам’яті нашого тренера та засновника запорізького триатлону Євгена Романюка. «Кубок Хортиці» популяризує здоровий образ життя, а також триатлон.

три4

Призери змагань були нагороджені медалями, пам’ятними подарунками та грошовими преміями.

Нагадаємо, в Запоріжжі нагородили спортсменів та їх тренерів.

Читайте також: 15 запорізьких спортсменів, які наразі готуються до Олімпіади-2020, вперше отримали стипендії в розмірі 5 тис. грн.