Першими зіграють гравець української збірної Сергій Стаховський та китайський тенісист Чун Сін Ценг

Склад гравців першого матчу визначив мер Запоріжжя Володимир Буряк під час сьогоднішнього жеребкування. Про це міський голова повідомив на своїй сторінці у “Фейсбуці”.

Як писав сайт “Запорозька Січ”, наше місто вперше прийматиме найбільші міжнародні командні змагання в чоловічому тенісі. Варто зазначити, що Запоріжжя стало 10, ювілейним містом, яке приймає подібні змагання. Матч першої світової групи Кубка Девіса між збірними України та китайського Тайбея пройдуть 6 та 7 березня в Палаці спорту “Юність”. Змагання передбачають одиночні та парні зустрічі.

– Приємно приймати таку подію у Запоріжжі. Цього б не було без сучасного Палацу спорту «Юність». Впевнений, що після проведення матчів запоріжці ще більше полюблять великий теніс, – сказав Володимир Буряк.

Також, під час жеребкування міський голова домовився з капітаном нашої збірної Андрієм Медведєвим про проведення уроків тенісу для запорізьких школярів.

Нагадаємо, за ініціативи мера Запоріжжя Володимира Буряка, маленьких запоріжців почали заохочувати до ігор у великий теніс ще наприкінці 2018 року. Тоді в школах міста за підтримки обласної федерації тенісу проходили пробні заняття під час уроків фізкультури. Школярі, які мали здібності до гри та бажання, могли продовжити тренуватись на міських кортах абсолютно безкоштовно.

Читайте також: Запорізькі бібліотеки стають сучасними – фото