Представники різних релігійних конфесій закликали запоріжців святкувати Великдень вдома

Цього року через пандемію коронавірусу великодні богослужіння пройдуть без вірян. Представники різних церков відмовились від багатолюдних зібрань, та просять запоріжців не приходити до храмів, а святкувати вдома. Про це повідомляє пресслужба запорізької обладміністрації.

Для того, аби віруючі містяни змогли приєднатися до спільної молитви, богослужіння будуть транслювати онлайн через соціальні мережі, а також у прямому ефірі на телебаченні.

– Сьогодення ставить перед нами виклики і ми повинні розмірковувати, чому так відбувається. Все, що відбувається в світі – відбувається з волі Божої. І це випробування для нас як іспит: чи зможемо ми мати силу, мудрість гідно витримати ці дні. Ми, усі пастирі, закликаємо вас, запоріжці, усі великодні дні, свята – провести вдома. Але не просто вдома, а разом з нами у спільній молитві. Багато храмів буде організовувати онлайн-трансляції через соціальні мережі. Приєднуйтесь! Немає жодного місця на землі, де не можна було б возносити молитву до Бога, – зазначив єпископ Запорізький і Мелітопольський Фотій.

Нагадаємо, на сьогоднішній день у Запоріжжі 14 людей захворіли на коронавірус. П’ятеро запоріжців вже одужали.

Читайте також: Які ще магазини можуть працювати в Запоріжжі під час карантину