У Запоріжжі готувався теракт

Мешканець Донецької області планував вибух в одному з районів нашого міста. Він заклав потужний вибуховий пристрій у сміттєвий бак поряд з дитячим майданчиком, який намагався активувати за допомогою телефону, після чого зник. На щастя, вибуху не сталося. Чоловік повернувся на місто події для перевірки, але був затриманий правоохоронцями.

вибухівка1

Як повідомляє СБУ на своїй офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», про наміри підозрюваного було відомо заздалегідь. Стежити за ним почали, як тільки той в’їхав на територію України. Співробітники спецслужб вибухівку знешкодили відразу після її закладання. Через це довелося евакуювати мешканців найближчих будинків та обмежити в’їзд на прилеглу територію.

вибухівка2

Начальник контррозвідки СБУ Олексій Петров зазначив, потужність вибухівки становила півтора кілограма пластиду, а зона ураження вибуху могла скласти близько 10 м. Місце вибуху обиралося не випадково, але всіх подробиць правоохоронці наразі не повідомляють. Ведеться слідство.

Оперативники спецслужби встановили, що замовником теракту було так зване «МГБ ДНР». За задумом кураторів, вибух мав призвести до численних людських жертв та дестабілізації суспільно політичної обстановки в мирному регіоні.

Нагадаємо, в Запоріжжі шукали вибухівку в трьох навчальних закладах.

Читайте також: У Запоріжжі чоловік вбив дружину та повісився.