Стан будинку має оцінити спеціальна комісія

У будинку по вулиці Павклокічкасській, 4, де цими вихідними стався обвал перекриття між 1-м поверхом та підвалом, продовжує працювати аварійна бригада. Комунальники вже відновили каналізаційний вивід, холодне водопостачання, встановили тимчасову опору. Також розбирають завал у підвалі.

Крім того, розпочала роботу спеціальна комісія, яку створили за дорученням мера Запоріжжя Володимира Буряка. Як розповів заступник міського голови Віктор Гординський, її представники мають дослідити причини аварії та визначити, що далі робитимуть з цим будинком.

– У складі комісії є представники профільних служб, Науково-дослідного інституту будівельних конструкцій, які мають дати свої пропозиції, рекомендації щодо плану робіт щодо цього будинку, його технічного стану, – наголосив Віктор Гординський.

Свої висновки комісія повинна надати в найкоротший термін.

Нагадаємо, надзвичайна подія сталась в Заводському районі в суботу, 11 квітня. В одному з під’їздів триповерхового будинку відбулося руйнування перекриття між першим не житловим поверхом та підвалом. Мешканців під’їзду оперативно евакуювали, а муніципальна аварійна служба розпочала відновлювальні роботи. Родині з аварійного під’їзду безкоштовно переселили в готель “Україна”.

Читайте також: Запоріжжя отримало дозвіл на відновлення будівництва багатостраждальних мостів