Рішення про створення комісії та її склад депутати затвердять на черговій сесії

Як писав сайт “Запорозька Січ”, під час грудневої сесії було утворено 7 постійних комісії. Екологічні питання мали розглядати члени постійної комісії з питань життєдіяльності та екології. Під час сесії мер Запоріжжя Володимир Буряк надав доручення розділити цю комісію на дві окремих, одна з яких займатиметься виключно екологією. Депутати обговорили це питання під час засідань постійних комісій, які відбулись сьогодні,  і тепер мають проголосувати за її створення на наступній сесії міської ради.

До складу комісії увійдуть троє депутатів – це мінімальний кворум для роботи. Більше бажаючих вирішувати екологічні питання не знайшлося. Очолить комісію депутатка фракції «Партія Володимира Буряка «Єднання» Надія Севальнєва.

Також на комісіях депутати обговорили зміни, які пропонується внести до проєктів на наступній сесії. Окрім цього, на засіданні комісії з питань життєзабезпечення та екології було погоджено нову кандидатуру на посаду директора КП “Запоріжремсервіс”. Це головний інженер підприємства Сергій Сіроус, який наразі є виконуючим обов’язки.

Ще одним питанням, яке розглянули депутати, стала передача до державної власності частини траси М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта. Ділянка магістралі входить до переліку  доріг загального користування та забезпечує транзит вантажних та легкових автомобілів через Запоріжжя. Згоду на передачу траси депутати мають затвердити у сесійній залі. Про це повідомляється на сайті Запорізької міськради.

Читайте також: У Запоріжжі встановлять меморіал на честь захисників України