За дорученням міського голови ліквідували основні проблемні моменти

Днями в Запоріжжі випала місячна норма опадів всього за дві години. Наслідки цього відчули на собі запоріжці – подекуди були відключені світлофори та лінії електропередач, забилися зливостоки, було пошкоджено певні ділянки дорожнього покриття та зламано дерева.

Як відзвітували керівники районних адміністрацій, до ранку 15 липня більшість проблем вже встигли усунути, проводиться робота з опрацювання заявок від мешканців на гарячу лінію 15-80. За час негоди до контакт-центру надійшло понад 200 заявок від мешканців, 140 з них вже передані в роботу. Керуючі компанії склали графіки виконання ремонтів та приступили до їх виконання.

Зараз комунальники працюють над розчищенням доріг від намивів. Також відновили 33 світлофори з 35 непрацюючих, на місцях тривають ремонтні роботи, а за дотриманням правил дорожнього руху слідкують регулювальники.

За інформацією міського управління транспорту, сьогодні о пів на п’яту ранку поновили рух на проспекті Металургів, де проводились роботи з відновлення дорожнього покриття. Наразі там ще тривають роботи з часткового ремонту тротуару та благоустрою території.

– Маємо відпрацювати з департаментом інфраструктури спеціальну програму з убезпечення міста на випадок такої негоди. Зокрема це стосується роботи з утримання та відновлення дорожніх знаків, зливових каналізацій, світлофорів тощо. Зливові каналізації – це проблема. Коли будували навіть наші молоді райони, вони не були передбачені, що й казати про стару частину міста. До райадміністрацій прохання планувати фінансування на випадок негоди, адже вона може трапитися досить несподівано, а ми завжди маємо бути готові, аби максимально швидко усувати проблеми, – підкреслив заступник мера Володимир Волобуєв.

Читайте також: На Правобережному пляжі Запоріжжя вирішили проблему з непрацюючим підйомником для людей з інвалідністю