З завтрашнього дня всі школярі Запоріжжя навчатимуться дистанційно

Про це повідомляє офіційній телеграм-канал  “ЗАПОРІЖЖЯ.ІНФО“. На позачерговому засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке пройшло під головуванням голови Запорізької обласної державної адміністрації Олександра Старуха, розглянули питання посилення карантинних обмежень на території регіону.

Зокрема, під час засідання департаменту освіти та науки облдержадміністрації, а також виконавчим органам сільських, селищних, міських рад було доручено вжити заходів стосовно заборони з 14 квітня відвідування учнями 1-4 класів закладів загальної середньої освіти. Тож з 14 квітня учні молодших класів, як і до цього старшокласники Запоріжжя, переходять на дистанційне навчання.

При цьому дитячі садки продовжать працювати в звичному режимі з дотриманням карантинних вимог.

Нагадаємо, також у Запоріжжі ввели обмеження щодо роботи громадського транспорту. Він перевозить пасажирів у робочі дні лише в години пік – з 6:00 до 9:30 та з 16:00 до 20:00. Діють заборони щодо роботи літніх майданчиків кафе і ресторанів та масових заходів в парках і скверах. Посилення карантинних обмежень пов’язано з різким зростанням кількості хворих, зокрема тих, хто потребує госпіталізації.

Читайте також: У Запорізькій області підтвердили майже 600 нових випадків коронавірусу