Шестеро дітей, позбавлених батьківського піклування, знайшли нову люблячу родину

Протягом минулого місяця у Запоріжжі з’явився новий будинок сімейного типу. В ньому виховуються 6 дітлахів, які залишились без батьківської опіки. Також ще 4 дитини знайшли нових люблячих батьків в уже існуючих прийомних родинах та ДБСТ Запоріжжя.

Для облаштування побуту новостворений дитячий будинок отримав з міського бюджету 50 тисяч гривень. Окрім цього, батькам-вихователям також виплатили матеріальну допомогу по 5 тисяч гривень для того, аби забезпечити дітей усім необхідним – речами, побутовими предметами, технікою, необхідною для дистанційного навчання. Про це повідомляється на сайті міськради.

Як писав сайт “Запорозька Січ”, у межах міської програми «Діти Запоріжжя» з початку 2020 року щомісяця надається адресна допомога дитячим будинкам сімейного типуякі функціонують у Запоріжжі. Її отримують сім’їякі функціонують з початку року, на кожну дитинусиротудитинупозбавлену батьківського піклуванняяка виховується в дитячих будинках сімейного розрахунку. Сума допомоги складає від 3 до 5 тисяч гривень та залежить від того, скількі дітей виховуються в родині. 

Роботу щодо влаштуванн6я дітей-сиріт до сімей продовжуватимуть. Для цього у наступному році планується зберегти всі види матеріальної допомоги, яка надається дитячим будинкам сімейного типу та прийомним родинам з міського бюджету в рамках програми “Діти Запоріжжя” . 

Читайте також:  У Запоріжжі перекинувся легковик – постраждали троє дітей