Цього року розпочинається робота зі створення ще двох сімейних амбулаторій

Нові медзаклади з’являться в Олександрівському (на вул. Поштова,55) та Дніпровському (на вул. Товариська,37 а) районах. Про це повідомив мер Запоріжжя Володимир Буряк на своїй сторінці у “Фейсбуці”.

– У кожній амбулаторії вестимуть прийом сімейні лікарі, а також буде організовано кабінети щеплень, маніпуляційні, денні стаціонари, а на Бородінському – обладнано ще й стоматологічний і гінекологічний кабінети. Оновимо також обладнання цих медичних закладів, – наголосив Володимир Буряк.

Як писав сайт “Запорозька Січ”, протягом останніх кількох років у Запоріжжі відновили низку амбулаторіи? – по вул. Брюллова та Карпенка-Карого в Шевченківському раи?оні, вул. Автозаводськіи? і Новокузнецькіи? у Комунарському раи?оні, вул. Істоміна та Ладозькіи? у Дніпровському раи?оні, вул. Дорошенка в Хортицькому районі.
160760778_2845617762377330_2177254177462969431_o

Нагадаємо, минулого тижня в Запоріжжі відкрилась міська лабораторія ПЛР-діагностики. Вона розташовується на базі міської лікарні №1. Там проводитимуть безкоштовну діагностику для пацієнтів лікарень. Окрім цього є можливість пройти платне тестування для тих, хто цього потребує.

Читайте також: Запорізькій лікарні отримали додаткові кріоциліндри