Також посадовця підозрюють у службовому підробленні, що спричинило тяжкі наслідки. Так, на підставі підробленого акту виконаних робіт з державного бюджету перераховано майже 300 тисяч гривень, чим спричинено шкоду Міністерству оборони України. Досудове розслідування триває.

Кримінальне провадження було відкрито було ще на початку вересня 2020 року.

За даними слідства, між державним підприємством та товариством, посаду директора якого на той час обіймав депутат обласної ради, в жовтні 2019 року було укладено договір про будівництво внутрішньомайданчикових мереж теплопостачання на території військової частини однієї з областей. Директор товариства, достовірно знаючи про те, що на території військової частини укладені труби з гіршими характеристиками та значно дешевші, а обсяг і якість робіт згідно з договірними умовами фактично не виконані, підписав документи про їх завершення. Так, на підставі підробленого акту виконаних робіт підрядній організації з державного бюджету були перераховані кошти в сумі майже 300 тисяч гривень. Таким чином, Міністерству оборони України спричинено шкоду у великому розмірі.

Слідчим відділу поліції №2 Запорізького районного управління після отримання висновків ряду спеціальних судових експертиз, зібрана достатня доказова база для повідомлення фігуранту про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень.

Так, 20 липня 2022 року, за процесуального керівництва Вознесенівської окружної прокуратури міста Запоріжжя за погодженням з керівником обласної прокуратури, депутату Запорізької обласної ради від політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 191 КК України (Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене у великих розмірах) та ч. 2 ст. 366 КК України (Складання, видача службовою особою завідомо неправдивого офіційного документа, що спричинило тяжкі наслідки). Найсуворіша санкція за цими статтями передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Про провадження повідомляє сайт Національної поліції в Запорізькій області.