Під вінець можна піти і після 20 років подружнього життя

У запоріжців є можливість одружитися знову на річницю свого весілля. У РАЦСах області надається послуга «Ювілейне весілля», якою можливо користуватися хоч щороку.

-«Ювілейне весілля» сприяє зміцненню інституту сім’ї в країні. Сімейні пари, які виявили бажання скористатися цією послугою, звертаються до територіальних органів державної реєстрації актів цивільного стану, замовляють обряд “Ювілейне весілля” та обговорюють з керівником відділу особливі моменти його проведення. Сценарій церемонії розробляється індивідуально з кожною парою, з урахуванням назви ювілею, сімейних подій та історій. Весілля відбувається з урочистими обітницями, обміном обручками та з весільним рушником. Сімейні пари зможуть ще раз пережити всі ті позитивні емоції, які вони відчували під час одруження, поновити свої обітниці та в урочистій обстановці знову зізнатися один одному в коханні. Таку церемонію можуть замовити не лише чоловік з дружиною, а й їх рідні чи друзі, – повідомила  заступник начальника управління – начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Запорізькій області Тетяна Мехтієва.

Справити “Ювілейне весілля” можливо як у РАЦСі, так і за його межами, у вихідні та святкові дні.

Проведення одного обряду в РАЦСі коштуватиме 250 грн, виїзна церемонія- 1000 грн, у вихідний чи святковий день – 500 грн.

У минулому році в Запорізькій області такою послугою скористалися 24 подружні пари.

Нагадємо, запоріжці сплатили більше мільйона за швидкі весілля.