У запорізьких школах учні зможуть випробувати свої сили у великому тенісі. Вже з вівторка для учнів початкових класів на уроках фізкультури проводять тренувальні заняття з тенісу. Пробні уроки проходять у школі №97.

У Запоріжжі спільно з Запорізькою обласною федерацією тенісу реалізується новий проект з популяризації великого тенісу. На уроках фізкультури для учнів початкових класів проводяться тренувальні заняття, під час яких обирають майбутніх спортсменів. Як розповів голова Запорізької обласної федерації тенісу Олег Панченко, мета проекту – залучити якомога більше дітей до занять спортом, зокрема тенісом, та дати їм можливість проявити себе і досягти певних висот.

– За підтримки міського голови Володимира Буряка ми розпочали спільний проект щодо залучення дітей початкових класів до безкоштовних занять великим тенісом. Відбір відбувається на уроках фізкультури. У 97-й школі це вже четверте заняття. У кожному класі ми відібрали 6-8 учнів, яким готові запропонувати подальші заняття. Далі вирішуватимуть батьки, – розповів Олег Панченко.

Необхідність такої ініціативи відзначив міський голова Володимир Буряк на своїй публічній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук». Міський голова наголосив, що популяризація спорту – одне з важливих завдань, які стоять сьогодні перед міською владою. А для цього необхідно створити умови, при яких підростаюче покоління зможе розвивати свої таланти і досягати спортивних висот. Ті діти, які продемонструють під час уроків хороші задатки – зможуть продовжити навчання на запорізьких кортах. Абсолютно безкоштовно. Даний проект не передбачає великих фінансових витрат. Але при цьому дуже важливий для нашого міста. Адже майбутнє Запоріжжя – це наші діти. І у них обов’язково повинна бути можливість проявити себе.

У проекті зголосилися взяти участь 3 тенісних клуби – «Волна», «М’яч&М’яч» та «Орбіта люкс». Були відібрані школи, які знаходяться поблизу цих клубів, щоб батькам зручніше було водити дітей на заняття. Кожен клуб надає 2 години на тиждень безкоштовних занять. Наступного тижня подібні уроки відбудуться в школі № 107, ще через тиждень у загальноосвітньому закладі № 103.