Підлітка реанімували медики

У запорізькій школі 17-річний підліток втратив свідомість. На місце події викликали бригаду “швидкої”. До приїзду медиків підліток перестав дихати. Лікарі почали оперативно рятувати дитину. 40 хвилин тривали реанімаційні заходи. На щастя вони дали результат – хлопчик живий. Про це повідомив директор запорізького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Константин Малашенко на своїй сторінці у “Фейсбуці”.

– Хочу поділитися перемогою. Нашої маленької професійної перемогою над смертю. Сьогодні в школі 17-річний хлопець втратив свідомість. До приїзду бригади перестав дихати. Завдяки старанням дитячої реанімаційної бригади на чолі з доктором Юрієм Леонтьєвим його вдалося врятувати. Сорок хвилин реанімації, дефібриляція, живий, слава Богу …. і бригаді. Звичайно, прогнози робити ще рано, хлопець в реанімації, але це однозначно перемога, – зазначив Константин Малашенко.

Він також наголосив, що завдяки оснащенню бригад, наявності обладнання та постійному тренінгу персоналу за 6 років кількість позитивних реанімацій зросла в 5 разів.

Читайте також: Як українці називали дітей у 2020 році