22 лютого виповнюється дев’ять років із дня смерті колишнього мера Запоріжжя Олександра Поляка. Олександр Володимирович працював на посаді міського голови з червня 2000 року по лютий 2003 року. За традицією в цей день на Осипенківському кладовищі керівництво міста та області вшанує пам’ять і віддасть данину поваги людині, яка подарувала запоріжцям мрію про найкрасивіше місто.
Друзі та колеги згадують і шлях Олександра Поляка у лавах МВС, і те, як Олександр Володимирович впровадив реконструкцію бульвару Шевченка, проспекту Металургів, побудував фонтани на площі 12 Квітня, яка, за рішенням сесії міської ради, тепер носить його ім’я (там же встановлено меморіальну дошку колишньому мерові).
Олександр Володимирович також мріяв провести реконструкцію проспекту, побудувати мости, стадіон. Але не встиг… Мрії мера Поляка про європейське місто втілювали в життя вже його послідовники. І це – найкраща пам’ять про колишнього мера.
Завтра о 8 годині міський голова Запоріжжя Олександр Сін й інші представники міської влади вшанують Олександра Поляка на Осипенківському кладовищі, поклавши квіти на його могилу.