Саме зараз працівники КП “ЕЛУАШ” на перетині вулиць Харчовій та Олексія Поради після зими проводять заплановане прибирання території від наносного грунту на дорогах. Поруч з ними працюють і співробітники «Зеленбуду» та підрядних організацій по збору та утилізації сміття.

Як говорить заступник голови Шевченківського району Олександр Руденок,  така робота виконується щодня. Дороги тут прибирають робітники «Титану», а «Зеленбудом» виконуються роботи по кронуванню та видаленню аварійних дерев.

На цій ділянці задіяно близько 20 чоловік і 5 одиниць техніки. Це вишки і трактора для вивозу сміття, кілька вантажівок для збору гілок і наносного грунту з доріг.

По прибиранню район працює згідно плану – від центральних вулиць до другорядних. Суботи у комунальних служ теж робочі – проводяться суботники із залученням громадських організацій, квартальних і будинкових комітетів, ОСББ, освіти. В результаті більша половина району вже приведена в належний санітарний стан. Вивезено близько 1200 тонн наносного грунту з доріг, 1700 кубів листя та 45 кубів гілок.

Також виконується відновлення освітлення та реконструкція мережі на вулиці Олексія Поради, оскільки вона є, фактично, в’їздною в Запоріжжя з траси Харків-Сімферополь.

Юрій ХАРЧЕНКО