В середу, 13 липня, під час наради по результатам обстеження технічного стану трамвайних переїздів Запоріжжя міський голова Володимир Буряк розповів, що до кінця року буде відремонтовано близько 35 переїздів.

В 2016 році в міському бюджеті передбачено використання близько 13,3 млн. грн. на капітальний ремонт дорожнього покриття 6-ти трамвайних переїздів.

Також місту виділено кошти з обласного бюджету на завершення робіт по ремонту дорожнього полотна ще на трьох трамвайних переїздах. Це переїзди по вул. Тепличної – вул. Північне шосе, вул. Калібровій – вул. Південне шосе, вул. Діагональної – вул. Північне шосе (транспортне кільце). Замовником робіт, які повинні бути завершені в поточному році, є «Управління капітального будівництва» Запорізької обласної державної адміністрації.

Кошти на реконструкцію переїздів виділялися і в попередні роки. Однак в 2014 році був реконструйований тільки один трамвайний переїзд: по вул. Тепличній – вул. Скворцова, в 2015 році також один: по вул. Леппіка- вул. Гоголя.

Ремонт трамвайних переїздів повинен сприяти зниженню аварійності на запорізьких дорогах, підвищенню безпеки руху автотранспорту та трамваїв.

Джерело: http://meria.zp.ua/