Після резонансного ДТП перевізника позбавлять права обслуговувати маршрут

Про це повідомив мер Запоріжжя Володимир Буряк на своїй сторінці у “Фейсбуці”.

– Минулого тижня в Запоріжжі сталася безпрецедентна ДТП – маршрутка, за кермом якої був водій, що, за попередніми даними, перебував під дією наркотичної речовини, врізалася в стовп. На щастя, обійшлося без смертельних випадків. Але в результаті аварії 16 пасажирів отримали тілесні ушкодження! Тиждень поліція продовжувала пошуки водія, який одразу ж втік з місця подій. Сьогодні він здався правоохоронцям сам. За цей час міська влада теж не сиділа, склавши руки. Договір з перевізником буде розірвано в найкоротші терміни! Раз і назавжди! Така ситуація просто неприпустима! – наголосив Володимир Буряк.

Міський голова підкреслив, що підприємства та їх керівники несуть відповідальність за те, кого беруть на роботу, й кому за договорами з виконкомом довіряють життя людей. Також Володимир Буряк зазначив, що протягом останніх років міська влада скорочує кількість маршруток, відкриваючи нові напрямки з великими автобусами.

– Так, хотілося б забути про маршрутки, як про страшний сон ВЗАГАЛІ! Останні роки ми планомірно скорочуємо їхню кількість, відкриваючи нові напрямки з великими автобусами. Якщо років 5 тому в місті було тільки 6 автобусів, які курсували в Хортицький район, то сьогодні їх більше сотні й маршрути відкриті в усі райони міста. Зупинятися на цьому не збираємося, адже безпека запоріжців – перш за все!, – зазначив Володимир Буряк.

Читайте також: На Запоріжжі чоловік забирав у волонтерів тварин та калічив їх