Минула доба стала рекордною за показниками в країні, але в Запоріжжі місцева влада вирішила скоротити кількість ліжок для ковідних хворих

У Запоріжжі різко зросла захворюваність на коронавірус. Минулої доби 12 січня в Запорізькій області зафіксували 222 нові випадки та 18 летальних випадків, – пише МОЗ.

Регіон знов повертається на пік епідемії? Адже одужали за добу всього 43 хворих. Хоча ще недавно кількість тих, хто одужав, була в рази більша за кількість нових хворих.

Зазначимо, що по всій Україні і світу зараз зростає захворюваність на коронавірус. Минулої доби стала рекордною за показниками за останній час. В Україні за добу +10 046 хврих (раніше бувло по 3-4 тисячи за добу), у світі станом на ранок 13 січня кількість хворих на COVID-19 становить 317 627 277 осіб.

І на тлі такої ситуації місцева влада вирішила скоротити кількість ковідних ліжок у лікарнях майже вдвічі. Про це говорить рішення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і НС, яке підписано секретарем міськради А. Куртєвим.