Ремонтні роботи на шляхопроводі по проспекту Металургів, який з’єднує Заводський район з центром міста, завершать у червні

Сьогодні міський голова Володимир Буряк провів виїзну нараду на об’єкті та переконався, що роботи виконуються за графіком.

ме2

– Важливо, що підрядник розуміє, що він робить та на якому важливому для міста об’єкті працює. Зараз все йде за графіком, навіть з деяким його випередженням. Ремонт нижньої частини шляхопроводу вже завершено, залито частину опорної бетонної плити. Наприкінці травня-у червні ми повинні повністю закінчити тут роботи, – зазначив Володимир Буряк.

ме1

Нагадаємо, реконструкція шляхопроводу розпочалася в минулому році. Тоді цей об’єкт вже потребував аварійного ремонту. Роботи розділили на два етапи, завдяки чому не довелося повністю перекривати там рух транспорту.

Як писав сайт «Запорозька Січ», на початку березня був завершений перший етап реконструкції та відновлено рух транспорту по відремонтованій частині шляхопроводу. Тривають роботи другого етапу на іншій частині шляхопроводу, яка наразі перекрита.

ме3

Планується, що наступного тижня завершаться бетонні роботи, після чого буде укладатися асфальт. На шляхопроводі також оновлять освітлення, огородження та змонтують контактну мережу, що дозволить відновити рух тролейбусів, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

Зазначимо, що тривають роботи також на шляхопроводі по вулиці Калібровій. Там почали укладати нові безшумні трамвайні рейки, через що тимчасово перекрито рух транспорту. Реконструкцію також планують завершити влітку.

ме4

У подальших планах міської влади – ремонт ділянки на перехресті проспекту Соборного та проспекту Металургів.

Читайте також: У Запоріжжі з’явиться нова сучасна дорога.