2 жовтня головним проспектом міста  – Соборним  – пройде «Марш за життя». Захід ініціюють Духовна Рада християнських церков Запоріжжя та  релігійні громади області. Це вже другий марш на підтримку ненароджених дітей та родинних цінностей в нашому місті.

Напередодні події,  20 вересня в прес-центрі «Журналіст» відбулася прес-конференція, на якій розповіли про те, як буде проходити марш. Участь у прес-конференції взяли духовні лідери Запорізького краю.

Збиратися учасники маршу будуть 2 жовтня о 15:30 на бул. Шевченка,  біля ПК «Дніпроспецсталь».  Марш пройде до площі Фестивальної, де відбудеться молитва та короткі виступи керівників релігійних громад, представників церков. До заходу запрошують приєднатися всіх, хто бажає підтримати життя від початку та родинні цінності. Пастор християнської церкви «Сіон» Тетяна Ярмохіна розповіла, що це буде свято з радісною, світлою атмосферою.

Акцію підтримала міська влада Запоріжжя, безкоштовно надавши місця для соціальної реклами.

Генеральний вікарій єпископа Харківсько-Запорізької дієцезії Римсько-Католицької Церкви Ян Собіло під час прес-конференції відзначив, що саме Запоріжжя провело перший «Марш за життя» в Україні, потім такі акції пройшли в Києві та в інших містах. Взагалі ж  такі марші проходять в усьому світі.

Священик Запорізької єпархії Української Православної Церкви (Московського Патріархату) Анатолій Ревтов передав звернення до керівництва країни архієпископа Запорізького і Мелітопольського Луки щодо важливості для держави виваженого, усвідомленого  шлюбу. Це звернення  підтримали усі представники Духовної Ради християнських церков Запоріжжя.

Також було прийнято звернення до міської влади щодо недоцільності проведення в Запоріжжі «Фестивалю рівності», де, на думку релігійних діячів міста,  під прикриттям піклування про людей з особливими потребами, про переселенців та воїнів АТО намагаються пропагувати діяльність  ЛГБТ-спільноти.