Відтепер 39-ті автобуси їздитимуть до залізничного вокзалу «Запоріжжя-2»

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету було прийняте рішення продовжити популярний автобусний маршрут №39 до вокзалу «Запоріжжя-2».

Нагадаємо, наприкінці січня почав працювати маршрут №39, який з’єднав Хортицький район та центр міста. Кінцевою зупинкою маршруту була площа Університетська, але мешканці міста просили міську владу продовжити цей маршрут до залізничного вокзалу.

– На мою сторінку в «Фейсбуці» люди зверталися з проханням подовжити цей маршрут. Це буде зроблено і він курсуватиме з Хортицького району до залізничного вокзалу «Запоріжжя-2». Це також дозволить більш зручно відстоюватися великим автобусам на кінцевій зупинці, – зазначив міський голова Запоріжжя Володимир Буряк.

Тепер маршрут №39 курсуватиме від Нікопольського повороту до вокзалу «Запоріжжя-2». Наразі на ньому працює 12 великих автобусів. Комфортабельні “МАЗи” також курсують на ще одному новому маршруті – №29. Він з’єднує Заводський район з Південним мікрорайоном та набирає популярності серед запоріжців. На засіданні виконкому було прийняте рішення, що на період навігації автобуси цього маршруту будуть також заїжджати до порту, аби вивозити дачників.

Читайте також: У травні в Запоріжжі запустять маршрут №94.