Наразі триває капітальна реконструкція зливової каналізації на проспекті Металургів та масштабний ремонт греблі Дніпрогес

Усі роботи виконуються відповідно до запланованого графіку. Дорожнє покриття на греблі остаточно відновлять вже в середині жовтня. Щодо заміни каналізаційної системи, то підрядна компанія взялася за облаштування нових труб та встановлення зливових колодязів.

Продовжаться і масштабні ремонти міських доріг. Так, за словами профільного заступника міського голови Запоріжжя Володимира Волобуєва, цього року заплановано провести ремонт майже 200 тисяч квадратних метрів дорожніх ділянок.

Наразі зусилля спрямовані також на підготовку до осінньо-зимового періоду: придбана нова техніка для прибирання тротуарів та посипальні матеріали.

– Враховуючи погодні умови останніх років, коли дощ постійно змінюється морозом, на сезон необхідно близько 6 тис. тон. Половина нормативу вже придбана для комунальних підприємств. Зараз проходять процедури закупівлі відсіву та додатково будуть проведені торги на придбання паливно-мастильних матеріалів, – розповів Володимир Волобуєв під час прес-конференції в міськвиконкомі.

Читайте також: У Запоріжжі будинки готують до зими