У місті відновлюють житловий фонд

У будинках Запоріжжя ремонтують криши, фасади, балкони, ліфти, замінюють комунікації, проводять герметизацію міжпанельних швів. Особливу увагу приділяють старим будинкам, ремонт в яких не робили вже багато років.

Наприклад, чотирьохповерхці по вулиця Металургів, 22 вже 70 років. Вона знаходиться на балансі КП «Запоріжремсервіс». Мешканці цього будинку сплачують за його утримання за тарифами компанії. За ці кошти наразі виконується ремонт.

м2

Сьогодні міський голова Запоріжжя Володимир Буряк під час виїзної наради проконтролював, як проводяться роботи в цьому будинку.

м

– За підрахунками, щоб відновити досить зношений житловий фонд Запоріжжя, потрібно близько 3,5 млрд. грн. Таких коштів в міському бюджеті на сьогодні немає. Роботи з ремонту будинку №22 по вул. Металургів виконуються за кошти, які мешканці сплачують в тарифі за послугу з утримання будинку, та обігові кошти керуючої компанії «Запоріжремсервіс». Виконується заміна мереж холодного водопостачання, наступного тижня буде зроблено відмостку, також треба відновити цоколь та підготувати покрівлю, щоб люди могли спокійно пережити зиму. На наступний рік будуть заплановані роботи з ремонту покрівлі, – сказав Володимир Буряк.

м3

Найближчим часом також наведуть лад і на прибудинкові території. Володимир Буряк доручив відремонтувати там сквер, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

м4

Слід зазначити, що борги запоріжців за комунальні послуги складають близко трьох мільярдів грн. Мешканці цього будинку накопичили понад 40 тис. грн боргу. Тож людей закликають вчасно сплачувати за комунальні послуги.

Нагадаємо, за останні три роки в нашому місті значна увага приділяється проблемам житлового фонду. Ремонти були проведені в більш ніж 600 будинках, відремонтували також практично тисячу ліфтів.

Читайте також: Запоріжців заохотили за сплату боргів за комуналку.