З понеділка запоріжців очікують нові обмеження

Про це повідомив мер Запоріжжі Володимир Буряк на своїй офіційній сторінці у “Фейсбуці”. Міський голова зазначив, що кількість запоріжців, у яких діагностували коронавірусну хворобу, зростає щодня. На сьогодні у Запоріжжі вже 12 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус, четверо пацієнтів одужали після курсу лікування.

Володимир Буряк наголосив, що Кабмін посилив карантинні заходи для боротьби з коронавірусом. Зміни вступають в силу з 6 квітня. Тож з наступного понеділка:

  • в усіх місцях загального користування необхідно бути в масці чи респіраторі;
  • дозволяється пересуватися не більше, ніж по двоє, окрім службової необхідності та супроводу дітей;
  • забороняється відвідування спортивних і дитячих майданчиків, а також парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових і прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою і в разі службової необхідності;
  • забороняється відвідувати установи та заклади, що надають паліативну допомогу та соціальні послуги;
  • забороняється перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 14 років, без супроводу повнолітніх.

Особливо важливим є те, що не можна перебувати на вулиці без документів, що посвідчують особу.

Нагадаємо, запорізькі медики отримали додаткові засоби захисту та дезінфекції. Шапочки, халати, рукавички, щитки та інші ЗІЗ придбали  за кошти міського бюджету, які нещодавно виділили на сесії міськради саме для боротьби з коронавірусом. Засоби захисту розподілять між усіма лікувальними закладами міста.

Читайте також: Куди звертатись запоріжцям за медичною допомогою під час карантину – адреси