У галереї «ART L» відкрилася персональна виставка запорізької художниці «Оточи себе теплом»

Віддзеркалення реальності, неймовірний натуралізм і незвичайна основа робіт – все це можна побачити у картинах Олени Андріанової.

в3

У своїх картинах художниця  намагалася відтворити внутрішній світ будинку і не тільки. Вона зобразила різні елементи кухні, вікно, подвір’я, хатніх тваринок, берег річки тощо. Тобто все, що дійсно нас оточує і надає нам тепло та комфорт. Саме такий натуралізм і чітке відображення дійсності привертає увагу до робіт художниці.

– Картини показують те оточення, яке мене зігріває. Це якісь милі штучки, хатні тварини. Сюжети більшості картин взяті із власних фото, які були зроблені під час подорожей. До речі, вони мені і нагадують, які країни відвідувала. Також використовую фото якихось авторів, а саме деталі, елементи, щоб вийшов сюжет. На створення роботи витрачається часу по-різному. Залежить від натхнення, – розповіла Олена Андріанова.

в

Родзинкою картин є також їхня основа. У якості неї Олена використовує стару черепицю кінця 19 – поч. 20 ст. міста Запоріжжя та масив натурального дерева – сосни. Як зазначає художниця, такий грубий матеріал додає тепло в її роботи, допомагає передати форму, матеріальність абсолютно різних по суті предметів і створити більш глибокий і цікавий сюжет.

– Писати картини починала на черепиці, але потім через те, що вона має обмежений формат, – а мені хотілося більшого – спробувала на дошках. І ось тепер працюю на дереві. Для мене важлива і наявність кори, тому що вона покращує моє сприйняття картин. До речі, її треба підбирати так, щоб вписалася у сюжет, – говорить Олена Андріанова.

в2

За підтримку і можливість проявити себе запорізька художниця вдячна своєму художнику-педагогу Антону Шеретову. Він зазначив:

Назва «Оточи себе теплом» повністю відповідає змісту цієї виставки. У картинах Олени Андріанової ми можемо побачити її внутрішній світ, який так чітко простежується. Роботи художниці дуже теплі і душевні. Під час створення картин вона велику увагу приділяє вибору сюжету, тематиці, дрібницям. Підбирає такі мотиви, якій їй самій приємні. І це, звичайно, передається глядачеві.

Відвідати персональну виставку Олени Андріанової і отримати купу вражень та емоцій можна у галереї «ART L» до 18 січня 2020 року.

Читайте також: 12 цікафих фактів про життя українців у 2019 році